Webboard

Pełna wersja: Pluginu, ktory ktory wyświetli posty w wątku aby najnowszy wpis był u góry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: niestety tylko wersja lokalna - ucze sie/testuje
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Poszukuje


Pluginu/rozwiazania, ktory wyświetli posty w wątku aby najnowszy wpis był u góry.

Przepytalam wujka google i niestety nie znalazlam tego co potrzebuje. Moze ktos ma takie rozwiazanie i bedzie w stanie podpowiedziec.

Dziekuje za pomoc.

Pozdrawam
Persefona


Nie spotkałem się z czymś takim pod mybb, nie licząc mybboard które wyświetla informacje o najlepszym rozwiązaniu na górze ale to raczej autorskie rozwiązanie
Skoro watki da sie sortowac rosnaco i malejaca, to moze taka funkcjonalnosc uda mi sie przeniesc rowniez na posty. Sprobuje. Najwyzej cos rozwale :)

Dziekuje za odpowiedz.
Czyli chcesz aby najnowszy post pojawiał się na górze, pod nim starszy, później jeszcze starszy itd. ? A co z pierwszym postem? Ma być na samej górze?
Nie. Pierwszy post ma byc na samym dole, jako ostatni.

Chyba, ze daloby sie zrobc tak, ze post autora jest jako pierwszy a pod nim najnowsze odpowiedzi do najstarszej.

Ale z braku laku nawet 1 opcja by mnie zadowolila :)
kwestia odszukania zapytania do bazy i zmiany desc na asc
Wolalabym miec wybor. Inny silnik, ktory testowalam mial taka opcje. I dla jednych to fajne, inni wola miec standardowy uklad. Wydaje mi sie, ze proba zrobienia sortowania malejaca/rosnaca (tak jak jest przy watkach) bedzie chyba dobrym rozwiazaniem. Moze w 2.0 pojawi sie taka opcja w profilu do ustawiania zeby wyswietlalo posty od najnowszych. :)
Mi się zdaje, że da się zrobić na to plugin, który przechwyci tablicę z wynikami i odwróci ją, a następnie zamieni ostatni index z pierwszym. Tylko ja nie wiem czy jest hook, który na to pozwoli.
Ale zalezy mi zeby uzytkownik mial mozliwosc wyboru, jak chce miec te posty sortowane, np. w Profilu onaczyc ze chce najnowsze posty na gorze.
Sprobuje dac to sortowanie na belce tak jak jest w watkach.

O rezultatach napisze :)
Jeśli chcesz mieć ten wybór to możesz dodać do tablicy z danymi użytkownika dodatkową kolumnę z rodzajem sortowania a w pluginie odpowiedni warunek.
Ok. Sprobuje. Dam znac czy mi wyszlo.
Dziekuje za pomoc.