Webboard

Pełna wersja: Błąd z wyświetlaniem avatara.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wersja skryptu MyBB: 1.8.6
Adres forum: http://dobre-plejsy.pl/forum/
Na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam, mam problem z prawidłowym wyświetlaniem avatarów przy napisanym poście, a mianowicie jest on w kołku (przy czym avatar sytacił na jakości) oraz jest on przesunięty w prawo. A całość nie wygląda ciekawie. Nazwa stylu to BlackPlayers (właściciel udostępnił go publicznie ponieważ inni zarabiali na sprzedaży jego stylu)
Screeny: [Obrazek: qn40z4.jpg]

Wiecie jak zrobić aby avatar był wyśrodkowany i aby nie był w kółku?
Do .usericon-online dodaj position: absolute;. Na większych rozdzielczościach ( w tym na twojej ) będzie wyśrodkowany.
Z .post .post_author div.author_avatar img usuń border-radius: 90px; nie będzie zaokrąglany.
Ogólnie w tym wypadku warto by go było przenieść na stale do niższej belki, żeby tak nie wystawał wyżej. W tym celu przeszukaj forum, było już o konkretnie tym stylu i umiejscowieniu avataru.
Dobra dzięki za pomoc.
Aby nie wystawał wyżej użyłem margin-top do stylu css, mam nadzieję, że to problemów nie wywoła. Lecz avatar nadal traci sporo na jakości, nwm dlaczego tak się dzieje.

//edit
Ok już wszystko pięknie działa. Problem leżał po stronie ustawienia skalowania obrazu.

Ale mam jeszcze jedno pytanko. Jak usunąć tą obwódkę wokoło avatara?

//edit
Dodałem do stopki link do mybboard
W tej samej klasie co usuwasz zaokrąglenie usuń jeszcze background: i po obwódce.
Ok już wszystko pięknie działa. Jeszcze raz dzięki za pomoc :D