Webboard

Pełna wersja: Google seo - przepisywanie adresu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: http://przepisy-na-liquid.pl/forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam, zainstalowałem u siebie na (na razie) forum testowym plugin Google Seo pobraną z githuba. Chciałbym, żeby adresy wątków/działów wyglądały jak u Was (watek-nazwatematu a najlepiej sama nazwa tematu, bez "watek-"), natomiast u mnie wygląda to tak: watek-w.htm
Podaj swój plik .htaccess.
Mniej więcej sobie już z tym poradziłem. Mam jednak dodatkowe pytanie, nie da się usunąć z adresu "watek-" "dzial-"?
Nie wiem, pokaż swój .htaccess...
(31.10.2015, 23:48)venres napisał(a): [ -> ]Mam jednak dodatkowe pytanie, nie da się usunąć z adresu "watek-" "dzial-"?
Nie jest to zalecane, bo ktoś może sobie nazwać wątek tak samo jak dział, czy jakiś nick użytkownika i do wątku jak i do działu będzie taki sam link.
dzięki za odpowiedź. Tak jak wspominałem wcześniej udało mi się uporać z głównym problemem. Temat uważam za rozwiązany.
Witam,mam problem z włączeniem wtyczki Library, klikam  na zainstaluj i aktywuj ale nie instaluje się ona. Co może być  nie tak?
Ona działa, wystarczy że jest w folderze od pluginów.
Taki komunikat mi się pojawił na forum Hello PluginLibrary!
This is a sample PluginLibrary Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.
...and this is the hellopl_example template.
Hello PluginLibrary a zwykłe Library to nie to samo. To pierwsze to wtyczka do wiadomości na wszystkich podstronach forum, a ta druga wspomaga / umożliwia pracę innych pluginów ;)
Ok tylko że mi nie działa ta wtyczka nie wiem dlaczego, pliki wrzuciłem na pewno dobrze więc nie wiem co jest nie tak.

Moje pliki htaccess są takie

htaccess.txt
htaccess.exampe.txt
htaccess.nginx.txt