Webboard

Pełna wersja: Gdzie mogę zmienić ścieżkę do ikonek forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: niepotrzebne.
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Witam, chciałym wrzucić na serwer swoje ikonki on.png, off.png, lock.png. W jakim szablonie mogę zmienić ścieżkę do tych ikonek działów?

LikeLoveHate

(04.09.2015, 17:40)LinuxMan_ napisał(a): [ -> ]adres forum: niepotrzebne.

Pomocy widzę też nie potrzebujesz... Adres forum jest wymagany.

Wszystko jest już na forum, wystarczy poszukać :)
Kod PHP:
<tr class="forum-summary">
<
td class="{$bgcolor} forum_status_cell" align="center" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comments"></i></div></td>
<
td class="{$bgcolor} forum_front">
<
a href="{$forum_url}class="forum tooltip-right-8" title="{$forum['description']}">{$forum['name']}</a>
<
div class="forumstats">
  <
class="counter"><class="fa fa-comment-o"></i> {$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</p>
  <
class="counter"><class="fa fa-bookmark-o"></i> {$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</p>
</
div>
{
$forum_viewers_text}
<
div class="smalltext">{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
<
td class="{$bgcolor} lastpost" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</
tr
Tak, ale to nic mi nie mówi.
www.mearth.eu/forum

LikeLoveHate

Akurat w tym stylu, ikonki tworzone są poprzez font-awesome. Poza tym, przyda się to narzędzie: https://webboard.pl/thread-45824.html

//edit.
Co do notatki. Jakby wiedział, gdzie szukać, to nie pisałby głupot, że ma ikonki w formacie GIF.
, dzięki za zgłoszenie mnie! Powodzenia z rozwiązaniu "problemu"...
Za każdym razem będziesz mnie odsyłał do tamtego tematu?
Czekam na pomoc. Nie musicie podawać gotowca, ale chociaż nakierujcie, co gdzie zmienić, a nie tylko odsyłacie do tamtego tematu.
Tu masz tą ikonkę
Kod PHP:
<class="fa fa-comments"></i
Tutaj masz wszystkie dostępne ikonki od fontawesome http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/icons/ jeżeli znajdziesz taką która Ci odpowiada to możesz ją podmienić w kodzie powyżej.

Jeżeli ma być ona kompletnie inna, porównaj ten sam szablon w stylu domyślnym. Dokładnie tą linijkę
Kod PHP:
<div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comments"></i></div
Później jeszcze znajdź arkuszu global.css klasy .forum_status -> zobacz jak ona wygląda w stylu domyślnym i ją podmień.
Skopiuj także ze stylu domyślnego klasy forum_on, forum_off, forum_offlock do Twojego arkusza.

BTW: Nie wiem na jakiej licencji kupiłeś styl, ale zazwyczaj usuwanie autora i wklejanie w to miejsce "zmodyfikowane przez xxx" to łamanie licencji.
Dzięki, spróbuję.

Nie usunąłem autora, jest całkiem u góry link. Nic nie zmieniałem. :)