Webboard

Pełna wersja: Poszukuję podobnych dramatycznych utworów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, może tutaj na forum mi ktoś pomoże. Pisałem już na forach muzycznych ale ludzie jakoś nie odpisują. Poszukuje dramatycznych utworów, mogą być wojenne.

Głównie chodzi mi o takie utwory jak pierwsze 5 minut poniższego filmiku (te w tle). Również zamierzam wykorzystać je w filmikach airsoftowych. Im więcej, tym lepiej.


Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam! :)
soundtracku z gier wojennych, battlefield etc
Supryk napisał(a):soundtracku z gier wojennych, battlefield etc

Wiem, takich już kilka powybierałem z Battlefield i Call of Duty, ale właśnie nie chcę za bardzo znanych żeby nie wydawało się że ogląda się materiał z gry a nie z airsoftu. W przykładzie który dałem jest bardzo fajny dramatyzm i świetnie wpada w ucho, czegoś takiego najbardziej potrzebuje. Mogłoby być nawet to samo, ale dźwięk jest wyciszony i nie da się ani go wyciąć, ani znaleźć przez żaden program bo inne dźwięki go zakłucają.

Dużo ciekawych znalazłem również z Medal of Honor ale są zbyt... mało agresywne.
Ja ze swojej strony polecam sprawdzić utwory tych wykonawców:

Ivan Torrent
Zack Hemsey
Two Steps From Hell
X-Ray Dog
John Dreamer
E.S. Posthumus
Brand X Music

Powinny się nadać ;)
Jeżeli chcesz dramatyzmu to zdecydowanie polecam motyw przewodni z filmu Platoon.
https://www.youtube.com/watch?v=fN3xz1_BjSs

Słuchać tylko gdy wokoło panuje cisza...
Dzięki, już sporo dzięki Wam zgromadziłem :) Najbardziej przypasowała mi muzyka z Medal of Honor - najbardziej przypomina tą z filmiku. Jeżeli macie jeszcze jakieś epickie utwory które są bardzo podobne do tych z filmiku to możecie śmiało wrzucać, jeszcze raz dzięki!