Webboard

Pełna wersja: Banowanie na ShoutBoxie - pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wersja skryptu MyBB: Nie wiem.

Adres forum: Chciałbym go nie dawać.

Na czym polega problem : Od niedawna posiadam rangę na pewnym forum. Znajduję się tam Shoutbox, po wejściu w jego archiwum wyskakuję nam "Shoutbox moderation". W tych opcjach mamy pola takie jak "Banned users' IDs (comma-separated)" oraz " Delete messages older than...". Problem mam z tą pierwszą opcją, ponieważ nie wiem jak jej używać. Wystarczy, że wpiszę tam id użytkownika i kliknę przycisk save? Jednak jak zbanować na określony czas? Jak kogoś odbanować? - na te pytania chciałbym uzyskać odpowiedź. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Poniżej zamieszczam zdjęcia jak to wygląda.




Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

LikeLoveHate

Wrzuć sobie to translatora tekst, to się dowiesz jak tego używać. Z ss wynika, że do dvz_shoutbox, tylko nie wiadomo czy oryginał.

Podaj ten adres forum, bo bez tego nie dostaniesz pomocy :)
Jednak tak jak pisałem, chciałbym się dowiedzieć jak tej opcji używać. Wystarczy wpisać id? Jednak jak sprawdzić banliste? Jak odbanować? Jak dać tymczasowego bana? Czy w ogóle się coś takiego da.

LikeLoveHate

https://translate.google.pl/#en/pl/Banne...separated)

Nakładasz bana wpisując ID usera, kolejnego dopisujesz po przecinku itd. W tym jest też lista zbanowanych ludzi. Odbanowując usuwasz ID delikwenta z listy. Czasowego (automatycznego) bana nie można nałożyć, chyba żeby napisać skrypt kasujący bany...

Tak ciężko samemu sprawdzić jak to działa?
Nie nie mogę. Już wszystko jasne, dzięki Ci wielkie za pomoc.