Webboard

Pełna wersja: Szybka odpowiedź, nie odświeża tematu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6.15
adres forum: Cs-United.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Witam, mam takie problem z szybką odpowiedzą. Podczas pisania i wysłania szybkiej odpowiedzi nie ma efektów, dopóki nie przeładuję strony F5. Przez chwilę kręci się ta ikonka ładowania i znika. A wiadomość po napisaniu zostaje w edytorze. Proszę o pomoc.

Post_classic tutaj tkwi błąd, Dlaczego tak uważam bo gdy przyróciłem oryginał to wtedy mi odrazu opowiedz wysyła. ale forum się sypie troche:/ .

o to mój post_classic

Kod:
<table border="0" class="showthread_postmain">
<tr>
<td class="tcatleft"><center>{$post['onlinestatus']} <span class="showthread_authorname">{$post['profilelink']}</span></center>
</td><td class="tcatright">
<div class="left">{$post['postdate']}, {$post['posttime']}
<span id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</span>
</div>{$post['posturl']}</td></tr>
<tr><td class="showthread_postauthorinfo">
<div>
<div><span class="smalltext">{$post['usertitle']}</span><br />
<span class="showthread_useravatar">{$post['useravatar']}</span>
</div>
<div>
<span class="smalltext">
<br />
{$post['userstars']}
{$post['groupimage']}
</span>
</div>
<div><div style="padding-top: 5px;">
{$post['user_details']}{$post['ougc_awards']}{$post['awards']}</div>
</div>
</div> </td>
<td valign="top" class="showthread_postcontent">

<div class="showthread_postcontentwrapper">
<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span><br />
<div class="showthread_postbody_message" id="pid_{$post['pid']}">
{$post['message']}
</div>
{$post['attachments']}
{$post['signature']}
<div class="post_meta" id="post_meta_{$post['pid']}">
{$post['iplogged']}
</div>
</div>

</td>
Kod:
<div class="{$unapproved_shade}" style="{$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">
Na początku szablonu.
Kod:
</div>
Na końcu szablonu.

Jeśli nie zadziała, pokaż oryginał.
Po przywroceniu oryginału :

Kod:
{$ignore_bit}
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">
<tr>
<td class="{$altbg}" width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}" id="pid{$post['pid']}"></a>
<strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
<span class="smalltext">
{$post['usertitle']}<br />
{$post['userstars']}
{$post['groupimage']}
{$post['useravatar']}<br />
{$post['user_details']}
</span>
</td>
<td class="{$altbg}" valign="top">
<table width="100%">
<tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
<br />
<div id="pid_{$post['pid']}" class="post_body">
{$post['message']}
</div>
{$post['attachments']}
{$post['signature']}
<div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
<div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
{$post['iplogged']}
</div>
</td></tr>
</table>
</td>
</tr>
<tr>
<td class="{$altbg}" style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
<td class="{$altbg}" style="vertical-align: middle;">
<table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr valign="bottom">
<td align="left" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
<td align="right">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
</table>
Pierwszy wynik po wpisaniu problemu w google:

Link
czytałem, ale nie ogarnąłem co chce mi to powiedzieć
W takim razie nie bardzo rozumiem co Ty chcesz powiedzieć & uzyskać.
W twoim szablonie usunąłeś ważne klasy, dałem Ci sposób na ich wstawienie + w podlinkowanym temacie dokładnie rozpisałem ten sposób, nie mam pojęcia czy to zastosowałeś czy nie, czy cokolwiek zmieniło czy nie, w żaden sposób się do mojego pierwszego posta nie odniosłeś. Jeśli nie zadziałało, pokaż twój szablon po mojej poprawce (jak ją zastosowałeś).
teraz działa tylko mam inny kolor znaczy taki :

[Obrazek: 92545771091444676851.png]

a powinnienem mieć taki
[Obrazek: 17056177897967125336.png]

tutaj tylko chodzi o kolor nic wiecej ;)
Jako gość widzę prawidłowe kolory, bez konta testowego nic nie zobaczę.
Problem leży gdzieś w stylach, musisz zbadać element i poszukać odniesień do niego, button sam sobie koloru nie nadaje :)
konto testowe
login: Xeda
hasło : areczek1

http://cs-united.pl/showthread.php?tid=4...178#pid178

Dobra do zamkniecią działa !! Ficus Dzieki wielkie za pomoc ! Reputacja leci dla ciebie ! ;)
Buttony nadal są niebieskie, jednak w dalszym ciągu nie działa odświeżanie tematu - usunąłeś poprawkę?
mi normlanie teraz jak napisze odpowiedz odrazu mi ją dodaje

jak teraz dodam odpowiedz to ją dodaje ale nie pokazuje się tam gdzie została napisana

wszystko jest ok , tylko jak dodam szybką wypowiedz , dana wypowiedz zapisuje się na górze