Webboard

Pełna wersja: Przeniesienie bazy danych z MyBB na Phpbb modified by przemo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: www.GramyEco.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Cześć. Mam pytanie czy da się z silnika MyBB 1.8.3 przenieść bazę danych na forum Przemo 1.12.8 jeśli tak to proszę o instrukcję jak. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
1. Wątpię, przemo nie jest chyba już rozwijany. Nie wiem czy znajdziesz konwerter.
2. Jeżeli chcesz coś przenosić z MyBB na inny silnik to, takie pytania kieruj do supportu tego drugiego silnika.
3. Po co zmieniać na coś gorszego i nierozwijanego?
Lepiej mi się pracuje na Przemo. Czemu nie rozwijanego? Moim zdaniem silnik Przemo jest lepszy.
Matslom napisał(a):2. Jeżeli chcesz coś przenosić z MyBB na inny silnik to, takie pytania kieruj do supportu tego drugiego silnika.
xAdr1an napisał(a):Czemu nie rozwijanego? Moim zdaniem silnik Przemo jest lepszy.

Logiczna odpowiedź...
mybb jest przyjazne i latwiejsze w rozbudowie oraz bardziej nowsze, nie wiem czemu chcesz sie cofac do Przemo...
Do for na przemku nadal jest ogrom modyfikacji dla Counter Strike których nie ma na Mybb.