Webboard

Pełna wersja: Dotacja na forum / Konto Vip ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest mozliwosc dotacji forum na poszczegolna kwote by w zamian otrzymac czasowego vipa czy tam premium ?

Nie mysleliscie nad takim rozwiazaniem?


Tymczasem jak ktos szuka konkretnej pomocy i chce zaplacic konkretna kase za pomoc - Nie ma szans zalozyc watku w dziale gielda nie majac 10 postow - A jak zdobyc 10 postow skoro licznik postow nie działa a moderatorzy kasuja notorycznie wpisy za spam?


Czlowiek chce tylko dodac płatne ogłoszenie w dziale gielda nic wiecej - Dac komus zarobic w zamian za konkretna pomoc.


Tymczasem nie mozna pisac priv ani sie ogłosic - Wiec cos tu jest nie tak?

Mysle ze powinniscie wprowadzic usluge dotacja forum / vip czasowy ( ktory chroni przed nadgorliwymi modami lub daje wieksze uprawnienia na czas posiadania vipa)
Micanski112 napisał(a):Mysle ze powinniscie wprowadzic usluge dotacja forum / vip czasowy ( ktory chroni przed nadgorliwymi modami lub daje wieksze uprawnienia na czas posiadania vipa)
No jasne. Użytkownik wtedy będzie stawał się nieśmiertelny i dodatkowo otrzyma dostęp do wszystkiego...
Zarejestrowałem sie na forum w celu zameiszczenia płątnego ogłoszenia w dziale giełda - Nie jestem zadnym " trollem" ani prowokatorem - Notorycznie kasujecie moje wpisy - zas licznik postów nie działa

- Dlatego taka sugestia - wiele for ma sekcje dotacje ( ktore zawsze sie przydaja na rozwoj serwisu) a za dotacje jakies tam przywileje - Nie mam na mysli absolutnej samowoli ale chociazby dostep do wszystkich sekcji forum i ochrona przed warnami czy cos w tym stylu.


Pozatym wiele osob pewnie rejestruje sie tutaj w celu poszukiwania pomocy ( czesc absolutnie nie zna sie na skrypcie mybb ) wiec nie jest w stanie napisac nawet skromych 10 tematycznych postow zeby odblokowac sobie dostep do dzialu ktory oferuje ogloszenie.

Ludzie trafiaja na sciane - jak ktos sie nie zna na Mybb musi napisac 10 postow to zaczyna pisac w dziale hydepark - Mod widzi ze nowi nabija posty i kasuje za spam - błedne kolo - W efekcie osoba ktora zarejestrowała sie w celu dodania ogłoszenia nie jest w stanie tego zrobic.
Nasz serwis nie jest serwisem ogłoszeniowym tylko supportem i to jest stawiane na pierwszym miejscu. Giełda jest dodatkiem.
Zniesienie limity postów w giełdzie? Zaraz pojawią się ogłoszenia na temat sprzedaży wszystkiego tylko nic nie związanego z MyBB + oferty pracy w firmie x.
Forum skupia się na pomocy związanej z MyBB, a nie robi za platformę ogłoszeniową.
Jak uzyskac pomoc skoro nie mozna sie ogłosic w dziale gielda ze szukamy odpłatnej pomocy ?

Jak napisac 10 sensownych postow jesli nie znany sie absolutnie na MyBB a malo sensowne posty moderatorzy uznaja za spam nabijanie postów i je kasuja ?

Dlaczego mimo ze napisalem okolo 10 postow w tym ze 4 dzis w liczniku postów mam : 1 post?

Co do zniesienia limtow w poscie giełda przecież mozecie dodac - info typu " tylko ogłoszenia związane z tematyka forum"

Głową sciany nie przebije skoro moderatorzy uwazają ze tak jak jest jest Idealnie.... Natomiast wskazalem wam błedy - na jakie napotykaja nowi laicy którzy rejestruja sie tutaj tylko po to zeby uzyskac odpłatna fachowa pomoc zamiescic ogłoszenie - Stad pomysl zeby im to umozliwic nawet za posrednictwem konta vip i dotacji - Skoro inaczej sie nie da.

LikeLoveHate

Ale support to nie giełda ogłoszeń. Zostało to już wyjaśnione wcześniej. Na supporcie jedni admini for pomagają drugim za darmo. Niektórzy, co chcą pieniądze za to, - sami ogłaszają się na giełdzie i podają alternatywny kontakt do siebie. Wystarczy przeczytać tematy :)

Dlatego albo pozostaje Ci napisać 10 sensownych postów (np. przy tej dyskusji choćby), albo wybrać się na inne forum bądź portal gdzie za pieniądze ogłosisz się na pewno :)
Z tym jestem związany pewien problem... bo to inaczej wygląda od strony nas, osób będących tu od dawna, a zupełnie inaczej od zupełnie nowych i dlatego rozumiem ból jaki przemawia przez posty Micanski112.

Postaramy się coś z tym zrobić, ale nie obiecuję, że to będzie miało miejsce dziś, jutro, czy za tydzień.
To wymaga nieco szerszego przemyślenia sprawy.
(10.01.2015, 16:00)Micanski112 napisał(a): [ -> ]Notorycznie kasujecie moje wpisy - zas licznik postów nie działa

Działa. Wiele razy było już wałkowane, że wpisy w HydeParku nie są naliczane.

Poza tym, skoro nie znasz się na MyBB, to tym bardziej nie powinieneś mieć problemu z licznikiem postów, bo skoro czegoś nie wiesz o skrypcie, to pytasz w działach pomocy, czyż nie?