Webboard

Pełna wersja: Korekta wyświetlania ostatnich odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: http://trainz.org.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): korekta układu wyświetlania informacji o ostatnich odpowiedziach we wątkach.

To znowu ja. Chciałbym zmienić sposób w jaki wyświetlane są informacje o ostatnich odpowiedziach w kategoriach/wątkach.
Na tę chwilę wyświetla mi te informacje w sposób następujący:

Nazwa_tematu
Przez Nazwa_użytkownika Data_ostatniej_odpowiedzi

Chciałbym zmienić układ na następujący:
Nazwa_tematu
Nazwa-użytkownika
Data_ostatniej_odpowiedzi

Chodzi o wymuszenie entera i skasowanie słowa "Przez", żeby była tylko sama nazwa użytkownika.
Jest to drobiazg, niemniej szukałem w kodzie szablonu i próbowałem zmieniać to i owo ale bez skutku. Prosiłbym o poradę jak dokonać tej zmiany bądź gdzie szukać odpowiedzi na podobne zagadnienie, jeżeli przeoczyłem.
Wszystko zrobisz w szablonie forumbit_depth2_forum_lastpost (Opis działu). Możesz pokazać tutaj ten kod, a pomożemy uzyskać chciany efekt.
Edytuj Style i szablony > Twój szablon > Opis działu > forumbit_depth2_forum_lastpost i wklej to

Kod PHP:
<a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}">{$lastpost_subject}</a>
<
br /> {$lastpost_date}<br />{$lastpost_profilelink