Webboard

Pełna wersja: Jak przywrocic oryginalny edytor wysiwyg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB:1.8.1
adres forum: http://t4you.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Instalowałem SCEditor ale to był błąd.
I teraz wychodzę do was z zapytaniem jak przywrócić oryginalny edytor wysiwyg?
(02.11.2014, 20:33)kkashi napisał(a): [ -> ]na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Instalowałem SCEditor ale to był błąd.

Przecie jest to w MyBB 1.8.x.

W ustawieniach stylu masz Wygląd edytora -> ustaw na MyBB.
To nie działa. Nie mam w ogole edytora i zmiany tam nie przynoszą rezultatu.

http://screenshooter.net/100283147/wxgtgxa
Ten styl co masz obecnie na forum nie jest kompatybilny z MyBB 1.8.x, w sumie nic Ci nie będzie działać. Wgraj coś na daną wersję.
Jest kompatybilny :) Sciagalem pod 1.8 bo zostal zaaktualizowany przez glownego autora.

Salvation

Albo usuń te linijki z szablonu headerinclude:
Kod:
<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js"></script>

<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.10.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script>
Tak? No to może tego nie poprawił. Miałeś tak od początku? Może masz w profilu zaznaczone, by nie pokazywać podręcznego edytora MyCode?
(02.11.2014, 20:53)Salvation napisał(a): [ -> ]Albo usuń te linijki z szablonu headerinclude:
Kod:
<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js"></script>

<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.10.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script>

Efektów brak.
(02.11.2014, 20:56)kkashi napisał(a): [ -> ]
(02.11.2014, 20:53)Salvation napisał(a): [ -> ]Albo usuń te linijki z szablonu headerinclude:
Kod:
<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js"></script>

<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.10.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script>

Efektów brak.

Jeżeli to zostało... To szczerze powiem, że fatalnie zaktualizowany styl. Przecież to podstawa.

Sprawdź czy widać edytor na domyślnym stylu MyBB 1.8.x.

Salvation

Nawet jak wyczyścisz cache przeglądarki? Jeśli tak, to musisz zmienić styl.
Snake_, trafiłeś. Nie miałem w profilu. Ale to i tak teraz bym potrzebował sformułować zapytanie żeby zmienić każdemu.

UPDATE mybb_users SET i co tutaj?
Kod:
UPDATE mybb_users SET sourceeditor=0, showcodebuttons=1
Dzięki :) + leci dla wszyskich.