Webboard

Pełna wersja: Jak to wykonać? ( Tabela forum na logu )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: Najnowsza

Witam, borykam się z takim o to problemem, chce aby pierwsza kategoria forum znajdowała się na logu - na screenie postarałem się z obrazować o co mi chodzi, czy jest jakiś sposób aby cala tabele forum przenieść nieco wyżej.

Z góry dziękuje za pomoc

Link do obrazka -
Kod:
http://pictap.pl/di-I1LSPXIO.jpg
Pokaż nam adres forum...
Mybb funkcjonuje wszędzie tak samo, nie ma wyjątków no chyba ze mówimy o innym silniku forum wiec z perspektywy tego co opisałem chyba bez problemowo można stwierdzić w jaka część uderzyć aby forum nachodziło na logo?. Taka sama sytuacja jak przy wymianie opon w samochodach, proces wykonywania zadania inny ale schemat ten sam :) przez to wysłałem screen bo adresu przez parę dni nie będę wstanie dodać
Z błędu 404 raczej nic nie wywnioskujecie , pozdrawiam
Nie wiem w czym problem. Do kontenera forum dodać position: relative i dodać top: -ileśtampx
(26.08.2014, 21:11)SLAVOO napisał(a): [ -> ]Nie wiem w czym problem. Do kontenera forum dodać position: relative i dodać top: -ileśtampx
Za Twoja sprawa problem rozwiązany :) na testowym działa to i na głównym tez pewnie będzie, oczywiście lecą repety'' dla was i za pomoc i za odzew w temacie, dziękuje i pozdrawiam
Nie ma tu żadnej filozofii, podstawy HTML/CSS xD
(26.08.2014, 21:33)SLAVOO napisał(a): [ -> ]Nie ma tu żadnej filozofii, podstawy HTML/CSS xD

Tu pasowałoby powiedzieć 'Nie mierzmy innych swoja miara'' dla kogoś kto jest z tematem za pan brat' to pewnie żadna filozofia, a dla starego nooba który coś tam sobie próbuje stworzyć to czasem udręka na cały dzień :sciana:
Moim zdaniem, dobremu administratorowi wypada znać choć podstawy HTML/CSS
Mniejsza o to, cieszę się, że pomogłem. Pozdrawiam.
Jeśli mówimy o profesjonalnej witrynie to zgadzam się z Tobą w 100 %, hobbystycznie' nie każdy musi być mistrzem danej dziedziny, :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje
Nie mniej jednak coś warto wiedzieć mając forum. Naprawdę warto się trochę podszkolić. Łatwiej wtedy rozwiązuje się problemy.
Nikogo oczywiście nie zmuszam, jedynie sugeruję.