Webboard

Pełna wersja: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Akcja - Dziękuję za pomoc!

Wszyscy wiemy jak to jest być wdzięcznym za pomoc w każdej dziedzinie życia. Na forum też możemy wyrazić wdzięczność 
pod różnymi postaciami, jednak i sposób dziękowania musi być w zgodzie z zasadami przyjętymi na MyBBoard.pl.

Wielu użytkowników dziękuje pisząc posta o treści:

Cytat:
Dziękuję! Pomogłeś mi bardzo.

I co tu z takim postem zrobić? Przeciętny moderator każdego działu od razu wciśnie DELETE :) Pojawia się 
niesmak i zgorzknienie po stronie tego, kto próbował wyrazić swoją wdzięczność, i do tego moderator jest be!

I wydawałoby się, że nie ma wyjścia z sytuacji... ale jednak jest!

Ogłaszam wszem i wobec Akcję pod nazwą "Dziękuję za pomoc!"

Na czym ona będzie polegać? Na prostej rzeczy! Do wyrażania wdzięczności używamy przycisku:


Bardzo fajny, prawda? :D

Żeby nowi użytkownicy się nie zagubili - pokażę Wam na przykładzie posta, gdzie się znajduje. No to srrru:


Zatem - od dziś będziemy wszyscy dziękować za pomocą tego przycisku, prawda? 
Wiem, że się cieszycie i już spieszycie z podziękowaniem za ten post, więc ŚMIAŁO - wciśnijcie POMÓGŁ :D


Button promujący akcje:

Kod PHP:
[thanks

[Obrazek: pomock.png]
Userbar promujący akcję - feel free to use ;)

Kod:
[url=https://webboard.pl/showthread.php?tid=5427&pid=20543#pid20543][img]http://img26.imageshack.us/img26/9392/pomock.png[/img][/url]
Jako świeżak, zaczynam od podstaw, zapoznaję się z zasadami obowiązującymi na forum:
zapoznaj się z Bardzo Ważnymi Linkami
Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC
czytam i nie widzę obrazka:

Cytat:"...Na czym ona będzie polegać? Na prostej rzeczy! Do wyrażania wdzięczności używamy przycisku:

[Obrazek: postbit_thx.gif]

Bardzo fajny, prawda?..."

nie fajny...chyba, że obrazkiem jest ten tekst:

[Obrazek: postbit_thx.gif]

A powinno chyba być:
[Obrazek: 57k.gif]
Duperela na którą nikt nie zwrócił uwagi.
Odświeżyłem bannerek :)

[Obrazek: 1547027.jpeg]
Odświeżyłem grafiki i ogólny wygląd wątku. Wszelkie sugestie co do treści i wyglądu są mile widziane ;)
chciałbym mieć przycisk od tej akcji w stylu jakim ty masz "Kasujesz link - nie licz na wsparcie"
Zbadaj element nie gryzie xD
Ale do sygnatury tego nie dam wiedząc jaką ma budowę. Do tego bbcoda potrzeba.
A akcja "Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC" ma taki bbcode?
(24.01.2016, 20:25)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): [ -> ]A akcja "Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC" ma taki bbcode?

Nie ma

Dostępne są bbcode
To dlatego tutaj piszę. Aby był i ten :D
Jak Zrobic Te buttony? Bo Nie Moge Sobie Poradzić
[ thanks]
[ szukaj]
[ help]
[ nosupport]
[ best]

bez spacji