Webboard

Pełna wersja: Migracja z przemo do MyBB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
adres forum:nasze-niemcy.pl
opis problemu: Witam. Chciałem przenieść forum z przema do MyBB programista, który ze mną pracuje jednak nie mógł sobie z tym poradzić, ponieważ powiedział, że mam zbyt dużo podforum i nie da się tego zrobić. Czy na prawdę nie ma jakiegoś rozwiązania, aby to przenieść? Może jest ktoś kto potrafiłby to zrobić. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
To chyba kolega ktory z Toba pracuje nie znacznie definicji slowa programista

Najlepiej zrobic to tak
Przemo do phpbb3 i do mybb

Z czym ten "programista" ma problem?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Nie pamiętam już dokładnie co mówił, ale coś w stylu, że wszystko mu się zawiesza, jakieś przeciążenia czy coś takiego i nie może tego przenieść właśnie dlatego, że jest zbyt dużo podforum. Nie jestem w tym obeznany, ale sam na początku byłem zdziwiony, że nie da się tego zrobić.

Czyli mówicie, że taką ilość podforum spokojnie można przetransferować?
Bez przesady, aż takiej dużej bazy to wy nie macie.
W przypadku dużych baz dzieli się je...............bezpośredniego migratora z phpBB2 pod MyBB nie ma.
MyBB ma więcej funkcji.
Po przeniesieniu wszystkie poddziały (pod fora) nie są widoczne na forum a jedynie mogę je zobaczyć jak wejdę w panel i w zakładkę działów. Nie mają przypisanego działu nadrzędnego. Zacząłem przypisywać ręcznie, ale mam tego dość sporo i chciałem zapytać czy można to jakoś szybciej zrobić, a może podczas przenoszenia został popełniony błąd. Proszę o pomoc.
przeliczanie i przebudowa w acop
Możesz trochę jaśniej. Rozumiem, że można sobie z tym poradzić na tym etapie?
Wejdź tu: adresforum/admin/index.php?module=tools-recount_rebuild

i przebuduj
Nic nie pomogło.
Jakimi etapami robiles konwersje? Jakies bledy byly?

Przenosilem juz nie jedna baze i nigdy nie mialem problemu

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka