Webboard

Pełna wersja: Jak spędzacie majówkę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co zamierzacie robić w trakcie teraźniejszej majówki? Bo ja zamierzam odpocząć [wreszcie :D] i nadrobić zaległości czytelnicze :> No i oczywiście ogarnę trochę fora ;)
Może jakiś grill. Jeszcze nie wiem.
Chciałem jechac na Białoruś (z racji mistrzostw świata w hokeju) nie ma wiz i innych takich tam...
ale brak hosteli i mniejszych hoteli, a ceny zwykłych to jakieś nieporozumienie... a ja jestem globtrotterem nie turystą wiec postanowiłem, że latem coś mniejszego sobie zrobię po Europie a zimą lecę na Filipiny.
Projekty internetowe pozwalają mi na więcej niż gdybym chodził tylko do zwykłej pracy, a jest różnica pracować a zarabiać. Jak ktoś chce podjąć się nowego wyzwania to niebawem ruszamy z nowym projektem i szukam kogoś jeszcze do współpracy.
Też miałem jechać na Białoruś.. ale hokej miał być tylko przykrywką, prawdziwy cel to strefa zamknięta przy granicy z Ukrainą w pobliżu Czarnobyla. No ale mamy na Ukrainie co mamy i zrezygnowałem.

Spędzam w... domu, w okolicy. Sporo na rowerze, bo do niego wróciłem ostatnio i robię całkiem przyzwoite dystanse. Aparat, słuchawki i starczy, więcej nie trzeba :)