Webboard

Pełna wersja: SB nie wyświetla wpisów i jak zrobić ramkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: najnowsza
adres forum: cs-tweety.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Mam problem z sb dvz by djhehe ponieważ zainstalowałem go na nowo na nowym adresie itd. nie pamiętam już co robiłem z nim po raz pierwszy (na poprzednim forum) ale nie wyświetla mi nic w nim i nie wiem jak dodać ramkę bo trochę brzydko wygląda ... Pomoże ktoś ??
Devilshakerz napisał(a):Krok 3. jQuery
DVZ Shoutbox korzysta z JavaScript-owej bilbioteki jQuery - jeśli nie masz jej już na swoim forum, umieść poniższy kod w szablonie headerinclude:
Kod PHP:
<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script
a czy ten skrypt nie powodował crasha ? bo coś tam pamiętam.
Jak "coś" tam pamiętasz to nie wiem o co może ci chodzić... ja używam tej biblioteki u siebie na forum i WSZYSTKO działa poprawnie.
spoko a do tej "ramki" mam robić nowy temat czy ktoś wie jak zrobić lub wziąć z {forums}.
Powiem ci e psuje to wygląd rzuć okiem ...

Już nie tylko mam kreskę na samej górze w tej ramce

To nie to samo co jest tak jak ramki w {forums} bo one przylegają a tego kodu (z moim doświadczeniem) jak nie zmienisz to nie będzie przylegać.
[quote='marwinn100' pid='213430' dateline='1396472960']
Już nie tylko mam kreskę na samej górze w tej ramce


w global.css w bodajże 379 linijce znajdź klasę trow1. i tam będzie takie coś:

Kod PHP:
background#ffffff;
border-top1px solid #c4c4c4;


i usuń

Kod PHP:
border-top1px solid #c4c4c4; 

PS. Na przyszłość w przeglądarkach typu Google Chrome, Mozilla Firefox klikaj PPM na dany obiekt i Zbadaj Element i wszystko Ci wyjdzie :)

Dziękuję, pozdrawiam. Dopiero uczę się "pomagać innym" na tym forum, do tej pory ja otrzymywałem pomoc i teraz chcę troszkę pomóc innym :)
Nie zalecam usuwania borderu z trow1! Ta klasa znajduje się w większości miejsc na forum, a jej usunięcie po prostu zepsuje wygląd forum w innych miejscach.

Zamiast tego po prostu w danym miejscu do klasy trow1 dopisz argument:

Kod PHP:
style="border-top: none;" 
(02.04.2014, 22:46)Ecosse napisał(a): [ -> ]Nie zalecam usuwania borderu z trow1! Ta klasa znajduje się w większości miejsc na forum, a jej usunięcie po prostu zepsuje wygląd forum w innych miejscach.

Zamiast tego po prostu w danym miejscu do klasy trow1 dopisz argument:

Kod PHP:
style="border-top: none;" 

hmmm, nie zawsze rozwala, lecz jest to bardzo prawdopodobne :) Dziękuję za poprawkę, zapamiętam na przyszłość :)