Webboard

Pełna wersja: Jak ustawić guzik na ''Nowy wątek'' ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
nazwa i wersja skryptu, z którego migrowano:
wersja skryptu MyBB:1612
adres forum:http://hmta.cba.pl/index.php
opis problemu: Niewiem jak zrobić guzik ''Nowy wątek'' Niema jak napisac nowego wątku w dziale problemy i niewiem jak napisać np:Zasady Działu itp i żeby nikt nie mógł tam pisać

Jutro wbiję na forum dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Do jutra ;)
Konto testowe, albo szablon forumdisplay_threadlist (widok działu) spawdź, czy masz {$newthread}. Jesli nie to dodaj. Oraz pokaż zawartość szablonu: forumdisplay_newthread
Ale gdzie mam sprawdzic czy jest $newthread ?
Style i szablony -> szablony -> nazwa twojego stylu -> widok działu -> forumdisplay_threadlist
ej a powiecie jak tam przeejsc do w jezyku angielskim? bo ja mam angielskie niewiem czemu...
To ustaw sobie w ACP język polski.
ACP - Configuration - Languages
Ej jak przechodze do zakladki configuration miedzy home a forum&posts i wchodze po lewej w languages to mam 2 jezyki angielski i polski ale niewiem jak zmienic na polski cos w options mam zrobic czy co ?
Tutaj, znalazłem
https://webboard.pl/thread-27577.html
Spolszczenie ACP
okey juz mam po polsku dzieki i sproboje poprzednich rad jak zrobic ten nowy watek dzieki! leci +1 rep

ej o co chodzi z tym : Style i szablony -> szablony -> nazwa twojego stylu -> widok działu -> forumdisplay_threadlist chodzi mi o nazwa twojego stylu co ja mam wybrac ? i gdzie jest to widok dzialu ???

HELP ME!
Przecież Matslom napisał dokładnie. Masz znaleźć $newthread w szablonie forumdisplay_threadlist

ACP - Style i szablony -> Szablony (z lewej opcje) -> nazwa twojego stylu (nie wiem jak się nazywa, pewnie Default) -> Widok działu (z listy z prawej) -> forumdisplay_threadlist (z listy po rozwinięciu Widok działu).

Prościej się nie da
Ale chodzi mi o to, że jak wchodze w style i szablony->Szablony->To tam jest Szablony globalne i default tamplates co mam wybrac ?

aha ok juz mam ale jak mam dodac to forumdisplay_threadlist bo niema ?
Pokaż ten szablon
Ja ci napisze co jest w :Nowy watek-szablony
newthread
newthread_disablesmilies
newthread_multiquote_external
newthread_options_signature
newthread_postpoll

ale niema forumdisplay_threadlist jak mam dodac ?
Pokaż mi szablon forumdisplay_threadlist
a nie to, o co nie prosiłem.
ale ja go niemam ;/
Stron: 1 2