Webboard

Pełna wersja: Spolszczenie Buy Credit
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wersja tłumaczenia:1611
Wersja MyBB:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Czy jest jakieś spolszczenie BuyCredit chodzi o angielskie zdania przy zakupie
np.
If you are going to send a SMS with the message "67565f56f5x1" (without quotes) followed by your username on this forum (as it is), to the short number 0, you will receive in exchange for 0 euro (+ 24% TVA) a number of Points equal with the amount specified in right side. After a purchase you will instantly receive all items.
Zobacz plik w załączniku. Oczywiście nie ukrywam, że nie jest napisane perfekcyjnie, bo w sumie to nie wiem do czego, która opcja służy.

Fajnie by było, gdybyś sam przetestował te spolszczenie i powiedział co nie tak, gdzie zły tekst, nie używałem nigdy tego pluginu.
Up to jest spolszczenie ?
No tak. Cała paczka. Prawie w każdym pliku zmieniałem coś, więc każdy musisz wgrać od nowa na serwer.
wgrałem ale to nie rozwiązuje problemu tego jak i z konfiguracją
1. W paczce masz plik lang, zamiast do english, do polish.

Po za tym dezaktywuj potem aktywuj plugin, bo wydaje mi się, że spolszczyłem te zdania.
ok teraz jest tak
Jeśli masz zamiar wysłać SMS z wiadomością "TXT" (bez cudzysłowia) następnie nazwa użytkownika na tym forum (Jak to?), na krótki numer 7268, otrzymasz wzamian za 2 euro (+ 24% TVA) liczba Zarabiaki równa się kwoty określonej w prawym boku. Po zakupie można natychmiast otrzymać wszystkie przedmioty.
Sms Value to jest napewno ile płacisz za SMS tylko nie da się ustawić więcej niz 1 cyfrę gdy sms kosztuje 2.46
No tak... Skopiowałem z translatora, a nie poprawiłem na właściwe. Te uroki translatora. Przepraszam.
Sobie już zmień na właściwe zdanie (przetłumacz sobie).

ACP → Konfiguracja → Języki → polski → po prawej Opcje → Edytuj zmienne językowe → na liście odszukaj nazwę pliku i po prawej masz Edytuj. Znajdź tam ten tekst i sobie zmień.
Ok juz pozmieniałem tylko jeszcze ten Sms Value ciągle pisze tak 2 euro (+ 24% TVA) to koszt SMS a chcę ustawić 2,46 PLN

z Euro sobie poradziłem