Webboard

Pełna wersja: Brak miniatury w Poddziale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum:csfnatik.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
http://zapodaj.net/b2fc5ed5d77bc.png.html

Dokladniej chodzi mi o to, ze widac te biale pole i pisze na nim "dzial nie zawiera nowych postow" a jak to zmienic?
Wgraj obrazki na serwer.

Wyslane z Tapatalk
Mozna jakos, bardziej rozwinac swoja wypowiedz ? :)

Bedzie reput :)
No ale co rozwinąć?
Jak może wczytać się coś, czego nie ma?

http://csfnatik.xaa.pl/images/mini53.gif
No i w tym problem, jak to wgrac ;d
Musisz znaleźć te obrazki w paczce ze stylem i wgrać na serwer za pomocą klienta FTP np
FileZilla.
Klient FTP służy do przesyłania plików pomiędzy Twoim komputerem a serwerem.

ps. W sumie wgrać tak samo jak wgrałeś forum na serwer.
Ja uzywam, Total Comannder,
Wchodze w public.html , images i powinienem miec te np mini57, a mam tylko mini8,mini9, czy moglbym zrobic np od mini8 do mini 60 i wtedy by zadzialalo ?
Musi być odpowiedni obrazek. Być może trzeba tylko nazwę zmienić.
Zobacz jak wyglądają poszczególne obrazki i zmien nazwę na odpowiednią tych, które Ci odpowiadają.

Ewentualnie ściagnij jeszcze raz ten styl i może w paczce jest obrazek mini53.gif
To znaczy, styl zostal zakupiony przez mojego kumpla, on wgral go przez ftp i reszte ja mialem zrobic. A ze teraz kontaktu juz nie ma, to nie wiem jak to zrobic.

I czy nie moge zrobic ze mini8 bedzie mini53?
Możesz. Tylko kwestia czy ten obrazek będzie Ci odpowiadać.
Ewentualnie możesz narysować swój lub poszukać czegoś w Google.
Ma się nazywać mini53.gif.
A moze byc to zwyczajna "." kropka ?
Tylko pytanie czy mini8 jest gdzieś wykorzystywany, bo jak zmienisz nazwę to tamtego nie będzie z kolei.

@UP

obojętne jaki obrazek. Grunt żeby był na swoim miejscu.
Jak to sprawdzic cz yjest wykorzystywany?

@up

Aha czyli np zrobie kropke, zpisze jako gif i napisz 23 i wgram do images i bedzie ta?
Musiałbyś przejrzeć cały kod forum xD

Ewentualnie można zrobić jeszcze inaczej. Tam gdzie jest kod obrazka tego mini53.gif zmienić to w kodzie na mini8.gif i w sumie będzie po kłopocie.
Tylko ja w tej chwili nie pamiętam który to szablon.
Dobra juz zrobile, tylko jest takie duze Czerwone kolko, da sie zeby wgl go nie bylo? Takie puste pole ?
Stron: 1 2