Webboard

Pełna wersja: Znikająca treść posta po kliknięciu "Podgląd"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6.10
adres forum: nauka-rp.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): No więc gdy piszemy post, a potem klikniemy "Podgląd" to znika cała treść wątku z edytora i trzeba się wrócić.
Ewentualne pasy do konta testowego podam zaufanej osobie, która podejmie się pomocy działania.
To znany błąd. Nikt tego nie umie naprawić. Kiedyś pisałem temat na ten temat. :)
1. Używasz jakichś pluginów na edytory etc...?
2. Sprawdź czy w ACP → Style i szablony → Szablony → Twój szablon → Nowa odpowiedź → newreply
czy masz coś takiego:
Kod PHP:
<textarea id="message" name="message" rows="20" cols="70" tabindex="2" >{$message}</textarea
(sprawdź czy szablon jest w stanie nienaruszonym, chyba, że coś zmieniałeś).
Gdzie $massage jest to zmienna, dzięki której wyświetla nam treść.
Jeśli masz coś nie tak to może jakiś plugin namieszał Ci w pliku newreply.php, ogólnie biorąc... plugin na edytor. Możesz spróbować zrobić kopię pliku i wgrać oryginał z paczki.
To nie działa na świeżo zainstalowanym skrypcie na domyślnym stylu.
Mam ten kod co podałeś.
Podgląd nie działał przed wgraniem edytora.
Szablon świeci się na zielono, znaczy że coś się w nim modyfikowało(możliwe, że jakiś plugin, sam go nie ruszałem).
(30.11.2013, 23:25)MixTape napisał(a): [ -> ]Szablon świeci się na zielono, znaczy że coś się w nim modyfikowało(możliwe, że jakiś plugin, sam go nie ruszałem).
no to skopiuj go i przywróć oryginał, spróbuj...
poszperaj na innych forach np
http://community.mybb.com/thread-111734.html
Zresetowałem to również treść znika.