Webboard

Pełna wersja: Pozycjonowanie: Jak to robicie, u kogo i za ile ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do dyskusji administratorów for, którzy pozycjonują swoje forum. Większość z nas zleca to zadanie specjalistycznym firmom, inny pozycjonują sami. Zapraszam do dyskusji i wskazówki jak się do tego zabrać... i jakie są efekty. Proszę o konkretne wskazówki...
Ja nie pozycjonuję wcale. Samo się wypozycjonowało.
Najważniejsza sprawa to wartościowy content. Jak jest, to Google go szybko doceni.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
(26.11.2013, 21:15)SLAVOO napisał(a): [ -> ]Ja nie pozycjonuję wcale. Samo się wypozycjonowało.

Ale coś na pewno robione było : ) Przyjazne linki ? Jakie miejsce w google i po jakim czasie ?


(27.11.2013, 01:00)lukasamd napisał(a): [ -> ]Najważniejsza sprawa to wartościowy content. Jak jest, to Google go szybko doceni.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Unikatowe treści to podstawa, ale co w przypadku popularnych tematyk np. forum wielotematyczne lub forum cs ?
Cabura napisał(a):Ale coś na pewno robione było

Tak jak pisał Łukasz. Poza tym Google Seo.
Trochę reklamy po sieci, Facebook, tutaj TopLista i to w zasadzie tyle.
(27.11.2013, 09:58)SLAVOO napisał(a): [ -> ]
Cabura napisał(a):Ale coś na pewno robione było

Tak jak pisał Łukasz. Poza tym Google Seo.
Trochę reklamy po sieci, Facebook, tutaj TopLista i to w zasadzie tyle.

Pozostanę wredny i nadal będę ciągną za język.. : ) Jak rozumieć słowa "trochę reklamy po sieci" każdy z nas ma inne skale, proszę szerzej : )

Mój przypadek.. na wpisywaną fraze "x" (dwa słowa) mam 1,000,000 wyników w google. Domena w nazwie zawiera słowa kluczowe "x" + dodatkowe słowo. Czy osiągnięcie top 10 jest realne przy użyciu google seo i pojawianiu się stałych nowych treści na forum ?
Nigdy nie bawiłem się i nie będę się bawić w pozycjonowanie. Gdy czytam/oglądam tutki w których z zapartym them wymienia się zasady pozycjonowania strony pokroju "<title> ma mieć miedzy 10 a 16 znakami, idealnie 13!" przypominają mi się wróżki które z poważną miną "diagnozują" tarotem i wahadełkiem babcie w nocnych programach. ;)

IMHO pozycjonowanie to gra w ciuciubabkę pozycjonerów z ludźmi z Googla. Pierwsi chcą się wybić na skróty, drugim zależy na sprawieniu że użytkownicy będą otrzymywać informacje które są im przydatne. Inna sprawa że w Google pracuje śmietanka matematyków, tymczasem większość pozycjonerów swój kontakt ze statystyką ogranicza do oglądania sondaży wyborczych.

Jeśli chcesz się wybić, zaoferuj użytkownikom powód do znalezienia ciebie i zatrzymania się na dłużej. Moje forum growe jest jedyne w swoim rodzaju zaś same gry są na tyle rozbudowane i złożone że 10 lat po premierze ludzie dalej rozmawiają i wymieniają się wiedzą, do tego ludzie publikują polskie tłumaczenia do modów i dodatków bądź organizują takie inicjatywy. Wszystko to ściąga kolejnych zainteresowanych i forum nakręca samo siebie. :)

Tak więc content, content i jeszcze raz content... I fajni ludzie co by nowym się nie odechciewało po 3 postach. :)