Webboard

Pełna wersja: Otwieranie strony 200pikseli od górenj krawędzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym żeby po otwarciu strony otwierała sie ona od pewnego miejsca (około 200pikseli od gornej krawędzi) Czyli żeby górne 200pikseli było zasłonięte. Chodzi o to że mam tam reklamę a lepiej strona wygląda bez reklam Big Grin

Mam nadzieje ze teraz napisałem w dobrym dziale, bo to juz ostatnia możliwość
Troszkę nie rozumiem o co Ci dokładnie chodzi. Chcesz, aby forum znajdowało się 200px od górnej krawędzi czy 200px wyżej, żeby zasłaniało reklamę?
Jeśli 200px niżej to w stylu dopisz: margin-top: 200px;

P.S. Te forum jest na UGU?
No układ forum ma byc taki jaki jest, chodzi o to że jak forum sie otwiera to widać rekame na górze i jak przesuniemy paskiem/suwakiem w dół to strona idzie do dołu zasłaniając reklame. I ja che zeby po otwarciu forum odrazu pasek byl lekko przesuniety w dół tak zeby ta reklama tam była normalnie ale przy otwarciu jej nie bede widac bo bede lekko zsuniete w dół, tak jakby suwakiem.
A więc do pliku Index w Twoim stylu dodaj taki kod:
Kod:
<body onload="scrollBy(0, 200);">

Pozdro!

Mała poprawka.
Kod ten powinieneś wkleić na sam początek w szablonie "header" (Nagłówek --> header). W ten sposób na każdej podstronie, scroll będzie zjeżdżał w dół.