Webboard

Pełna wersja: Błąd "Parse error" przy zrobieniu nowej podstrony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, mam otóz taki kod

Cytat:<tr>
<td width="50%" class="{$bgcolor}"><a href="{$user['profilelink']}"><strong>{$user['username']}</strong></a></td>
<td width="40%" class="{$bgcolor}">
<?php
mysql_connect("localhost", "s_Tomek", "pass") or die ("Brak połączenia z bazą danych");
mysql_select_db("tchwicew_mybb") or die ("Brak połączenia z Bazą danych.");
$query = mysql_query("SELECT job FROM mybb_users WHERE uid = $uid");
 
mysql_query(mysql_fetch_assoc($query))
$job = $rekord['job'];
 
print("$job")
?>
</td>
<td width="10%" class="{$bgcolor}">{$pmcode}</td>
</tr>
 

 
wyrzuca mi błąd Parse error[background=#efefef]: syntax error, unexpected T_VARIABLE on line 8 [/size][/background]
 
Chciałbym po prostu, aby w tej tabeli pod "Obowiązek" pokazywały się dane obowiązki administratora. W Mybb dodałem tam tabelę job, wszystko pięknie się wyświetlało, ale przy drugim administratorze psuło się.
To jest cały kod który zrobiłeś?
Jak dla mnie to to powinno wyglądać mniej więcej tak
Kod PHP:
define("IN_MYBB"1);
define('THIS_SCRIPT''nazwapliku.php');

require_once 
"./global.php";
global 
$db;

$query $db->query("SELECT job FROM mybb_users WHERE uid = $uid"); #tutaj twoje zapytanie

/*Wyświetlamy to co pobraliśmy w zapytaniu */

while($result $db->fetch_array($query))
        {
 
$job $result['job'];
 eval(
"\$podstr = \"".$templates->get("job")."\";");  /* w miejsce job dajesz nazwę szablonu utworzonego w style i szablony -> szablony -> szablony globalne -> nowy szablon. Wklejasz w nim zmienne z wynikami czyli np. {$job} i html aby jakoś to wyglądało. Umieszczasz tam tylko to co będzie brane za każdym razem, aż skończy się pętla. */
output_page($podstr); 
}
eval(
"\$content = \"".$templates->get("job_two")."\";"); /*nazwa kolejnego szablonu, utowżonego tak jak ten wyżej, zawierającego resztę wygladu strony. POczątek i koniec tabeli. */
output_page($content); 
To znaczy, to jest zakłada ekipa forum, wgrałem plugin php in templates i ten kod był w szablonie.

naprawiłem.