Webboard

Pełna wersja: Przesunięcie forum pod reklamę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: www.hard-shooters.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

wystarczy wejść na forum i odrazu rzuca się w oczy darmowa reklama z cba , potrzebuje to wyrównać aby reklama była nad forum, a nie w forum. Moje pytanie natomiast brzmi jak to zrobić ?
U mnie jest nad forum.
jak ja widzę :
[Obrazek: ip64.png]
a jak powinienem widziec (foto edytowane)
[Obrazek: g9z6.png]
U mnie jest tak:
[Obrazek: qckp.jpg]

Niestety nie da się usunąć tej reklamy. Można jedynie wykupić na hostingu brak reklam.
ale ja nie mam zamiaru jej usuwać bo to jest właśnie minus darmowych hostingow i to rozumiem , ale chodzi o to żeby całe forum znalazło się pod reklamą , da się tak zrobić ?
Może spróbuj w header na początku dodać pusty div o żądanej wysokości np:
Kod:
<div style="height: 200px"></div>
Nie, nie! Jedynym rozwiązaniem jest kliknięcie klawiszy CTRL + "-".

Ps. http://images.tinypic.pl/i/00442/qcbo5lzjociu.png
I co niby to Ci da? Zmniejszy tylko stronę.
(06.09.2013, 20:20)SLAVOO napisał(a): [ -> ]I co niby to Ci da? Zmniejszy tylko stronę.

Nie tylko... on ma za dużą i reklama nachodzi na forum gdy zmniejszy reklama będzie równa.. ;3
Ale tu nie chodzi o zabawę w półśrodki tylko o rozwiązanie problemu. Przecież nie napisze na forum do użytkowników, żeby sobie wciskali CTRL i - jak wejdą. XD
Chodzi mi to, że ja akurat mam dobrze reklamę, Ty też - prawda? On na razie tylko on ma za dużą tę reklamę, więc gdy zmniejszy ją będzie ona równa. Gdy użytkownicy będą się skarżyli może on doradzić, aby zmniejszyli stronę ;)
Ale wytłumaczysz mi dlaczego na 3 komputerach o różnej rozdzielczości ekranu mam ten sam błąd ? tu nie chodzi mi tylko o mój komputer :) myślę że ctrl + +/- nic nie da w tym przypadku , pozatym to działa na wszystkie strony i wszystkie by zostały w moim przypadku zmniejszone.

/edit
Zakończyłem problem poprzez zmianę stylu, tamten musiał być uszkodzony najwyraźniej , dziękuje za pomoc i wszelakie starania :)
Na przyszłość. Myślę, że zastosowanie tutaj clear:both po <body> rozwiązałoby problem
Kod:
<br style="clear:both;">