Webboard

Pełna wersja: Szukam Szablonu bądz skryptu nadającego się pod portal.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6.9
adres forum: Forever-rp.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Potrzebuje pilnie jakiś portal, prosty lecz żeby był ładny. Dał by mi ktoś jakiś kod czy to nie możliwe?
Nie sądzę żeby ktoś zrobił Ci taki portal (może nie za darmo..), ja swój robiłem metodą prób i błędów (więcej było trafnych rzeczy :D) ([url=ferrycraft.pl/portal.php]DEMO[/ulr]!).
a może ktoś podać ten normalny co jest napoczątku?
Jak chcesz oryginalny portal to kliknij po prawej (po prawej stronie nazwy szablonu "portal") "Opcje" i wybierz tam przywróć oryginał.
Okey dzieki a teraz jak cos napisze na ogloszeniach to chce zeby sie pojawialo na portalu da sie tak zrobic?
ACP -> Konfiguracja -> Ustawienia portalu i tam wklejasz fid działu.

Jak otrzymać fid działu?
Wchodzisz w jakiś dział i ostatnia/e cyfry to fid jego
Sory ja zaczynam przygode z mybb jakie cyfry daje edytuj dział i nic nie pokazuje zadne cyfry szukałem wszedzie
Nie, wchodzisz na stronę główną forum. Potem klikasz na jakiś dział (ja dla przykładu wszedłem w ogłoszenia) i u góry masz takie coś:
http://forever-rp.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=6

*To Pogrubione to właśnie fid działu.
aaaaa o kurde dzieki wielkie jak cos jeszcze bede pisal
Zawsze można forum wrzucić do katalogu forum (wtedy będzie taki adres: twoja.strona.pl/forum) a w głównym katalogu zainstalować Wordpressa (można w tej samej bazie danych co forum, tylko koniecznie inny prefix)