Webboard

Pełna wersja: Styl po wgraniu nie wyświetla go prawidłowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum:cs-weed.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):Witajcie, to znów ja. Tym razem problem polega na tym, że gdy wgrałem szablon wygląd forum się zwalił, możecie więcej zobaczyć pod linkiem. Prosiłbym o rozwiązania tego problemu. Chodzi mi bardziej o górną część gdzie są zakładki forum, co nowego itd. Ponieważ wyświetlanie drugiego forum już mi kolega udzielił rady jak to usunąć.
Rozwalił?? jak mamy Ci pomóc jak wgrywasz szablon którego dotyczy problem,a potem zmieniasz go??...
Gibon, chodzi mi o to, że robię wszystko jak należy, czyt. dodaje styl do forum. Następnie, gdy go uruchamiam dzieje się takie coś. Na drugim forum styl bez problemu wszedł, takiego problemu nie było a teraz nie mam pojęcia.
Ustaw jako główny styl ten rozwalony.. Wgrałeś pliki graficzne czy tylko plik *.xml? Folder z plikami graficznymi wgrywasz do images na FTP

Sprawdź to:
https://webboard.pl/thread-10734.html
Wgrałem wszystko, tak jak należy, więc niestety nie wiem w czym wina leży. Na drugim forum wszystko wgrywałem tak samo i jest ok.
Z innymi stylami masz ten sam kłopot? jeśli tak, to sprawdz katalog ''images'' bo być może go uszkodziłeś, upewnij sie czy na 100% poprawnie wgrałeś styl lub też ustaw ten zepsuty jako główne bo coś mi się wydaję że ty błądzisz w wgrywaniu :)
Dirk, własnie już robiłem nawet reinstalacje serwera, usunąłem wszystkie pliki i wgrałem na nowo images, wszystko robię tak jak wcześniej i występuje ten problem, zobacz cs-metro.xaa.pl wszystko wgrywałem tak samo i jest okej.