Webboard

Pełna wersja: Po migracji na MyBB zostały krzaki i nie pokazuje liczby wątków/postów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nazwa i wersja skryptu, z którego migrowano:PhPBB3
wersja skryptu MyBB:1.6.10
adres forum:http://jailclan.cba.pl/mybb/
opis problemu:Witam,

Po przeniesieniu tego wszystkiego mam krzaki i usunęła się liczba tematów i postów na stronie głównej wiem ze takich tematów jest "pierdyljard" ale ja słabo czaje o co chodzi i czy może mi ktoś to jakoś jasno wytłumaczy co jak można zrobić domyślam się, że najprościej będzie znaleźć te krzaczki i je zmienić jest ich tylko siedem to bez problemu. Następna sprawa nie działa [center]. więc sory za spam ale kurde męczyłem się by naprawić stare forum dobre 4h bo nie mogłem przywrócić backupa a kiedy to zrobiłem miałem problem ze stroną no nic tak to jest jak chce się po swojemu robić. Więc jeszcze raz wasz proszę wytłumaczcie mi to jakoś zrozumiale.
NaVv napisał(a):mam krzaki i
W konwerterze nie trzeba było zaznaczać opcji UTF-8
NaVv napisał(a):usunęła się liczba tematów i postów na stronie głównej
ACP -> Narzędzia i konserwacja -> przeliczanie i przebudowa -> przelicz po kolei wszystko.
NaVv napisał(a):Następna sprawa nie działa [center].
W mybb nie ma czegoś takiego jak [center], jest tylko
Kod:
[align=center][/align]
To skoro nie UTF-8 to jaką opcję najlepiej dać?
Po prostu nie zaznaczaj UTF-8
Ok ustawiłem teraz coś innego i mam znaki zapytania.

Wiem jak pozbyć się krzaków lecz problem tkwi w tym ze pod jednym krzakiem mam np 3 polskie znaki i nie wiem jak teraz najleniwiej to zrobić.