Webboard

Pełna wersja: Złe opisy "tiptip"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum: www.stylerniaa.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam, zainstalowałem skrypt "tiptip" według wskazówek. Na początku myślałem, że jest wszystko wporządku, ale gdy nakierowałem na np.nazwę działu to mi wyskakuje opis, a jak jeszcze nakieruje na np. jakiś odnośnik od stopki to mi wyskakuje ten sam opis, który wcześniej przedstawiłem. I tak jest z tymi odnośnikami, które nie mają opisu. Jak to naprawić? Proszę o pomoc!
A czy w zamierzeniu miałeś mieć włączonego tiptipa dla każdego linka na forum?
Jeśli nie, to źle wykonałeś instrukcje.
Nidrax, nie rozumiem.
No, czy ty chcesz, aby tiptip działał dla wszystkich linków, czy tylko dla działów?
Tylko dla działów.
No to źle wykonałeś instrukcję. W wątku, w którym tłumaczyłem proces, masz wyraźnie napisane, że dla wszystkich linków używa się jednego kodu, a dla specyficznych – innego.
Nidrax napisał(a):masz wyraźnie napisane, że dla wszystkich linków używa się jednego kodu, a dla specyficznych – innego.
Nidrax, ja tylko w headerinclude zmieniałem, a w headerze nic.
Ja pierniczę... (że tak powiem)

Ty wkleiłeś w headerinclude kod pierwszy i drugi z tematu: http://www.mybb-es.com/hilo-tiptip
A wyraźnie napisałem, że ma to być pierwszy i trzeci.

Nie wiem, na jaki jeszcze sposób Ci przetłumaczyć, że nie umiesz się zastosować do instrukcji.
Aha, dzięki, nie zauważyłem :D, łap +