Webboard

Pełna wersja: Emotikonki pod ciemny styl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: www.survivalcraft.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): BlackEvo4

Witam, od niedawna wgrałem sobie ciemny styl na forum i.. jest problem z emotikonkami, gdyż widać białem obramówki :( Znalazłem paczkę emotek pod ciemny themes, ale nie przypadły mi do gustu niestety. Gdzie można znaleźć fajne emotikonki pod ciemny styl? Na razie wziąłem sobie te z IPB, ale zapewne jest to nielegalne? Nie chce mieć jakiś problemów i dlatego pytam :)
Spróbuj tego zestawu. ;)
No właśnie te miałem i nie przypadły mi do gustu :( Chciałbym te z IPB lub standardowe MyBB ale pod ciemny styl tych z MyBB nie ma chyba.
Niektóre z nich są fajne, ale nie aż tak jak z IPB, orientuje się ktoś jak to jest z nimi, można je wykorzystać w innym skrypcie niż właśnie IPB? :)
http://www.vbulletin.org/forum/showpost....stcount=17
Snake napisał(a):That said, using them on vBulletin would most certainly NOT be in the spirit of that license unless you also had an IP.Board license (yes, even if slightly modified - the law of derivitive works applies).

Raczej nie. Z tego co napisał ktoś tam od IPS (twórców emotikonek na potrzeby IPB) wynika, że potrzebowałbyś wykupić licencję IPB.
No to niestety muszę znaleźć jakieś inne. Dziękuję za informację.