Webboard

Pełna wersja: Usunięcie pozostałości w szablonach po pluginie PSN id
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB:1.6.8
adres forum:www.ps3club.me3.pl
na czym polega problem : Wczoraj wgrałem plugin, który dodaje pole PSN id:, później wyłączyłem ten plugin, a pole nadal zostało. Myślę, że plugin dodał coś w bazie danych, ale nie jestem pewien dlatego proszę o pomoc. Plugin którego użyłem http://mods.mybb.com/view/profile-playst...network-id jest on pod starszą wersję mybb.

[Obrazek: beztytuu1ej.png]
[Obrazek: beztytuu2ff.png]
zainstaluj i odinstaluj jeszcze raz plugin. A jak dalej nie zadziała to widocznie 'function modnotice_deactivate()' nie jest dodana w pluginie i nie kasuje danych.
Lub zaimportowałeś styl gdy plugin był włączony. I wgrałeś go na nowo.


Pozdrawiam!

Hmm... całkiem możliwe, pamiętam, że próbowałem eksportować styl (ten edytowany). Export stylu też nie działał tak jak należy, no ale to inna historia. Jak mam usunąć te pola?
ACP > Style i szablony > szablony > twój styl > podgląd profilu > member_profile
Powinno to tutaj być :)


Pozdrawiam!
XmaX jeszcze raz wielkie dzięki, myślałem, że będę musiał grzebać w mySQL, a to taki pikuś :P Pola usunąłem, w panelu użytkownika samemu sobie poradziłem.