Webboard

Pełna wersja: moderowane przez: zmiana koloru usera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy każdym z działów wyświetla się napis: Moderowane przez: nick moderatora, wyświetla się on w kolorze niebieskim... kolor moderatorów ustawiłam na fioletowy i chcę żeby przy tym napisie wyświetlał się kolor użytkownika, np. jak user ma kolor żółty lub fioletowy i moderuje dział to żeby nick wyświetlał się w kolorze użytkownika. Czy ktoś wie jak to zrobić??
Nie o to mi chodzi więc może dam screena:
[Obrazek: testae8.png]
Kolor użytkownika testuser jest ustawiony przeze mnie na kolor fioletowy, ale w zaznaczonych wyswietla się w innym kolorze
1.W tym miejscu testuser ma być fioletowy
2.W tym też
Ja jako admin mam kolor czerwony i też się wyswitlam na niebiesko a chcę być czerwona...
3. A tutaj chcę zrobić tak żeby tylko ta jedna kategoria była zwinięta i żeby inni userzy nie mogli jej rozwinąć
Czy da się tak zrobić??
Elo, Jas. Chyba mnie znasz, prawda? Widzę, że korzystasz ze stylu MyMandriva, na którym opiera się forum clubpenguins....

1. i 2. ściągnij i zainstaluj tego plugina: http://mods.mybboard.net/view/username-style
3. Nie da się.

A tak w ogóle podasz mi na PW adres Twojego forum? : D
thx emillo:P jak zakończe forum to dam ci adres:P Jak na razie to jest w fazie produkcji i wszelakich testów:D