Webboard

Pełna wersja: Ocena stylu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myślicie o takim stylu?
[Obrazek: 2jer33m.png]

[Obrazek: 2rze8ef.png]

Czyli taki sam szablon w kilku wersjach kolorystycznych :)
Według mnie bardzo fajny i przejrzysty. Pierwsza wersja moim zdaniem lepiej wygląda, ale sam musisz zdecydować ;).

Wystukane z mojego Swifta przy użyciu Tapatalk.
Słaby, nie przypadły mi do gustu krągłości. Czcionka słaba, logo nie lepsze. Panel taki sobie. Zielony słabo się komponuje z czarnym, poza tym czerń i zieleń, a logo białe? Za duża czcionka nazwy działu i statystyk.
franek - dziękuję, ale tak jak pisałem będzie kilka wersji kolorystycznych do wyboru, więc każdy sobie wybierze co chce :)
brian - chciałem, żeby przypominał Mac OS - stąd te krągłości, pod jakim względem czcionka słaba (Segoe UI Light), panel - co byś w nim zmienił? Co do kolorów to tak jak pisałem będzie ich kilka do wyboru. Logo z tego co wiem powinno być jedno i niezależne od stylu :) Czcionkę zmniejszę.
Nie wiem czy to wina zdjęcia czy nie, ale jest zpixelizowana i poszarpana według mnie (ale to chyba tylko u mnie o.O). Kwadrat na górze piątki jest wyżej niż u doły - taka drobnostka chyba, że celowo :P Co do krągłości zwracam honor, nie wiedziałem :)
według mnie nawet ciekawie wygląda ten styl, nie lubię takich zwykłych lecz ten naprawdę mi sie podoba, nie ma co :)
Postanowiłem zmienić panel w headerze, co teraz myślicie?

[Obrazek: eajbqg.png]
[Obrazek: k21p1s.png]

Dziękuję za opinie
Brianfiki - Widać małe piksele ;) Co do kwadratu to nie celowo - niedokładność :)

EDIT: Czcionka w panelu w stylu ciemno-zielonym będzie czarna - jednak bardziej pasuje :)
No teraz panel git jak dla mnie :)
Szczerze to nie mi się podoba ten styl. Jest bardzo prosty, nawet zbyt prosty. W panelu na dole brakuje marginesu. Kolor zielony jest zbyt jaskrawy i zdecydowanie utrudni przeglądanie forum.
Sam pomysł jest OK, zmieniłbym krągłości na mniejsze i pokombinowałbym z surowością. :)
Inspirowałeś się może Apple'owskim interfejsem? Niestety nie orientuję się jak tam to wygląda.
Prosty - zgodzę się, lubię proste style, ale to zależy już od gustu :) Fakt, brak marginesu - niedokładność. TAK JAK JUŻ WSPOMINAŁEM! będzie kilka kolorów do wyboru :D Tak, inspirowałem się :P
i z tym panelem trochę popsułeś, czcionka trochę zbyt blisko dołu a ikonki za duże
na zielonym lepiej dać kolor ciemny zamiast jasnego, bo tak to nic nie widać :)
Ludzie czytajcie :) Pisałem, że czcionka będzie miała marginesy i że na zielonym tle będzie czarna.
hipekxd napisał(a):TAK JAK JUŻ WSPOMINAŁEM! będzie kilka kolorów do wyboru :D
Oceniam to, co już zaprezentowałeś. To, że będzie kilka wersji kolorystycznych nie zmienia faktu, że ta zieleń rozprasza wzrok.
Ten pierwszy ładniejszy. Jaskrawa zieleń nie będzie zbyt dobra dla oczu po nocy. Styl ogólnie jest fajny - prosty, ale ma to coś. I tak jak sam mówisz opcja kilku kolorów do wyboru jest świetna.