Webboard

Pełna wersja: Jak dać link w stopce w Go Mobile do pełnej wersji forum?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: winforum.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Witam, jak mogę dodać w mobilnej wersji strony link w stopce do pełnej wersji?

Tzn. wiem jak dodać link tylko mam pytanie jaki link prowadzi do pełnej wersji.
No to to będzie do wersji bez grafiki, a ja chciałbym d pełnej wersji.
No przecież jest na dole.

Kod PHP:
http://winforum.eu/misc.php?action=switch_version&do=full&my_post_key=477532b2222cfab13993e9a006001117 
"Przekieruj notatkę"
"Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie."

Coś jest źle z SID, z wersji Lo-Fi nie da się powrócić do pełnej.
Nie możesz korzystać z mojego linku. Musisz kliknąć swój link na stronie. Podczas ładowania strony, generuje się on wraz z Twoim post keyem.
Dzieki ale niezbyt rozumiem. Skad mam wziasc swoj postkey?? Sorka za brak pl znakow
@Krzysiu

Ja nie korzystam z twojego post keya, jako gość nie mogę powrócić do pełnej wersji forum bo pojawia się w/w komunikat.
Kod PHP:
<a href="<archive_url>">{$lang->bottomlinks_litemode}</a
To bodajże odpowiada za link do zmiany z wersji desktop na mobile i odwrotnie.
Nie wiem tylko, dlaczego, jak próbowałem tego u mnie na kompie, to nie dało się zmienić z mobile na desktop... musiałem usuwać ciasteczka.
Zamieściłem to w stopce, pojawia się jako link pod nazwą "wersja mobilna" i jak w niego kliknę to jest okienko informujące o zmianie wersji, ale nadal zmienia na mobilną (z mobilnej na mobilną :D)
No, niestety u mnie działa to tak samo, więc to raczej błąd plugina :p
No raczej nie, no bo tutaj jak plugin został dodany to pisało, że można przetestować na stronie nokia-c6.pl i tam jest link do przekierowania na pełną wersję i działa, ale nie wiem na jakiej zasadzie :P
Wybacz, ale na MyBBoard nie ma i nie było zainstalowanego GoMobile. Mieliśmy przez jakiś czas TapaTalka, ale miał dużo błędów, więc z niego zrezygnowaliśmy.
Kurde, rzeczywiście troche nie zrozumiale napisałem. Chodziło mi o to, że plugin pobrałem z działu download z MyBBoard i tam (w tym wątku) pisało, że można przetestować na stronie nokia-c6.pl i tam działa powrót do pełnej wersji tylko nie wiem na jakiej zasadzie.
Kod:
<a href="misc.php?action=switch_version&amp;do=full&amp;my_post_key={$GLOBALS['gmb_post_key']}">Switch to Full Version</a>
Znalazłem to w domyślnym stylu Go. Pewnie to będzie działać.
Stron: 1 2