Webboard

Pełna wersja: Domena - zamiana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6.7
adres forum: www.comedycentral.net.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Na moim forum jestem zainteresowany zmianą tematyki co wiąże się z podmieniem domeny na inną jednak chciałbym aby po wpisaniu wcześniejszego adresu forum przekierowywało na nowy lecz w ogóle nie wiem jak to zrobić :shy: Domena wygasa w tym miesiącu rozumiem, że będę musiał ją odnowić i płacić za 2?
Tak, będziesz musiał ją odnowić. Całe forum przenosisz na nową domenę (Tworzysz nową domenę w Panelu zarządzania hostingiem, przerzucasz wszystkie pliki i katalogi do lokalizacji nowej domeny na serwerze, zmieniasz adres strony i domenę cookies w plikach konfiguracyjnych forum, a potem konfigurujesz domenę na nowe DNS'y), natomiast ze starej robisz przekierowanie 302 na nowy adres. Możesz to zrobić za pomocą .htaccess lub ustawić je bezpośrednio w panelu zarządzania hostingiem.
Jeśli ta tematyka nie jest podobna do nowej, to nie wiem czy jest sens przekierowywać ruch ze starej... I wydawać pieniądze na odnowienie.