Webboard

Pełna wersja: Spolszczenie forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6.7
adres forum: http://orlen-pt.cba.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Nie mam pojęcia jak spolszczyć tekst w szablonie, który pobrałem z internetu. Kiedyś jak chciałem np. zmienić nazwę Register na np. Rejestracja to musiałem w pliku XML szukać tego, a teraz nie ma niczego podobnego tam. Pomocy, dam pomógł.
Primo, szablonów nie edytuje się poprzez plik XML, tylko z poziomu Panelu Administratora. Od zawsze!
Po drugie, nie masz w ogóle wgranej polskiej paczki językowej na forum.
I gdzie mogę tą paczkę znaleść? Mogę dodać, że panel administratora mam po polsku tylko szablon jest po angielsku. I ja właśnie chce przetłumaczyć ten szablon.
W konfiguracji forum nie zmieniłeś języka na polski (ACP > Konfiguracja > Ustawienia ogólne > Język domyślny)
Było wcześniej ustawione na język polski lecz po wgraniu szablonu jakby się zrestartowało na angielski. Zmieniłem na polski i jest wszystko git. Dzięki, leci pomógł.
Dziwne, że jak wejdę do Ciebie na forum i zmienię go sobie ręcznie, to jest cacy: -_-

[Obrazek: orlen.jpg]

Pamiętałeś o tym, by zmienić sobie też język w panelu użytkownika?
Jest już wszystko git. Temat można zamknąć, już dałem pomógł :) Thx za pomoc.