Webboard

Pełna wersja: Czy hosting friko.pl udźwignie MyBB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1.6.8
na razie brak forum
Witam serdecznie.
Chciałabym się dowiedzieć, czy hosting friko.pl udźwignie MyBB?
Pozdrawiam.
myślę ,że spokojnie zainstalujesz tam forum ,ale mogą być problemy już po wszystkim .Osobiście nie polecam friko.pl ,przeżuć się na cba.pl (-:
https://webboard.pl/forum-76.html - Tutaj masz ciekawe oferty, są kody rabotowę więc i tak jest tanio.
Jeśli już chcesz faktycznie coś za darmo to polecam od siebie ssl2.pl
MyBB całkiem szybko na nim chodzi ;)


Pozdrawiam!
Ja z darmowych polecam HPBF.pl. Chyba jedyny godny hosting w Polsce, dostępny za darmo.
Z innych nie ma co nawet zaczynać korzystać (a przynajmniej z tych popularnych, jak CBA.pl, czy wspomniane przez autora Friko.pl).
Ja jednak i tak nie jestem za tym, aby ktokolwiek kto zamierza założyć profesjonalną witrynę, nie powinien korzystać z darmowych hostingów stron WWW, bo ciekawy hosting można kupić za grosze... zwłaszcza ze zniżkami od MyBB PL.
Dzięki wielkie :) Można zamknąć :) Udźwigł xd
Ale no dlaczego Friko? Przecież tam masz tak naje*ane reklam, że nie da się normalnie przeglądać tych witryn.
Zresztą muli jak nie wiem :P.
powinien udzwignąć, jeżeli proserwer.pl dzwiga to chyba tak :P
friko.pl nie jest dobrym hostingiem. Polecam Ci Hpbf.pl, jeżeli chodzi o darmowe. Gdy nabijesz 50 postów na MyBB PL to możesz korzystać z fajnego pakietu przeznaczonego dla użytkowników tego forum. Bez tego i tam masz nie najgorszą ofertę.