Webboard

Pełna wersja: Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Nie wiedziałem gdzie to napisać to piszę to tutaj. Jeżeli macie taki dział na takie coś to proszę o przeniesienie.

Otóż próbuje wejść na moją stronę e-bizness.eu i wyskakuje taki błąd:
Cytat:Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną e-bizness.eu
Spróbuj ponownie wczytać: e-­bizness.­eu
Dodatkowe sugestie:
Uzyskaj dostęp do kopii strony e-­bizness.­eu w pamięci podręcznej
Przejdź do e-­biznes.­eu
Szukaj w Google:
Dodam że przez proxy wchodzi mi normalnie, oraz moi znajomi też normalnie wchodzą na stronę. Otwierałem już ComboFixa jednak nic nie pomógł, po ComboFixie oczyścił mi się też plik "windows->system32->drivers->etc->hosts" więc to też nie jest jego wina. W opcjach internetowych -> zablokowane witryny; też tego nie mam.
Jakaś pomoc?
Problem z przeglądarką zdecydowanie, mam podobne objawy czasem z różnymi, niepowiązanymi ze sobą w jakikolwiek spoób witrynami (polskie/zagraniczne; fora/blogi).
FF, Opera, nawet IE radzi sobie z nimi bez wiekszych trudności a GCh już nie.
Trochę to wygląda jak pseudo-reklama...
(07.10.2011, 14:49)elroyalo napisał(a): [ -> ]Problem z przeglądarką zdecydowanie, mam podobne objawy czasem z różnymi, niepowiązanymi ze sobą w jakikolwiek spoób witrynami (polskie/zagraniczne; fora/blogi).
FF, Opera, nawet IE radzi sobie z nimi bez wiekszych trudności a GCh już nie.

Niestety nie mogę wejść ani przez G Chrome, ani przez Operę, ani przez Firefoxa ani przez IE.
Jeszcze jakieś pomysły?


(07.10.2011, 15:29)lukaszm94 napisał(a): [ -> ]Trochę to wygląda jak pseudo-reklama...
lol?...


Właśnie napisałem do właściciela mojego hostingu, może coś zostało mi zablokowane? Ale myślę jakby mogli mi zablokować stronę a innym nie? Dziwne to..
Jak szperałem w google (z 2h szperałem) to nic z tego nie wynikało.. Wszystko robiłem tak jak pisali, ale nic to nie dawało, a tematy nie były ciągnięte do końca, czyli ktoś napisał że nie pomogło, i nikt już nie miał pomysłów z czym problem i kończył się na tym temat.


Od wczorajszego kontaktu do właściciela hostingu, dzisiaj wszystko pięknie działa.
Pozdrawiam.