Webboard

Pełna wersja: Edytor tekstu, zmiana koloru czcionki w rozwijanym menu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum: http://brotherhoodoutcast.xpag.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Mam pewien problem (pokazany na zdjęciu poniżej) m.in. w edytorze tekstu na forum czcionki w niektórych opcjach są za jasne i chciałbym się dowiedzieć czemu tak jest i jak to zmienić :F

[Obrazek: edytorr.jpg]

Z góry dziękuje ;)
jscripts -> editor_themes -> Default -> otwórz stylesheet.css

Tło tego okienka:
.messageEditor .editor_dropdown_menu

Zaznaczenie tego okienka:
.messageEditor .editor_dropdown_menu li.editor_dropdown_menu_item_over

Wygląd napisów w tym okienku:
dodaj do tego .mess~ z tło dla tego okienka takie coś:
Kod:
color: red;
red zmień na odpowiadający Ci kolor
Dzięki stary, wielkie dzięki.
Witam, chciałbym odświeżyć temat. Mam identyczny problem ze stylem DForange, skorzystałem ze wskazówek Cybula jednak nie udało mi się osiągnąć zamierzonego celu (zmiany koloru). W Jscripts ->editor themes -> mam dwa foldery, w których znajduje się stylesheet.css.
pierwszy to Default, a drugi Darkfusion (przegrany przy wgrywaniu stylu DForange).
Moje pytanie jest następujące w którym stylesheet.css. powinienem dopisać np. color: red; tym z folderu Default czy Darkfusion.
Dopisywałem w obu bez skutecznie.

Stylesheet.css z folderu Default:
[attachment=3598]


Stylesheet.css z folderu Darkfusion:
[attachment=3599]


Proszę o pomoc.
standardowo masz 2 edytory do pisania postów domyślny i office (jesli nie masz dwóch to znaczy że usunełeś lub nie wrzuciłeś na FTP)oczywiście można dodać swój jeśli jest w stylu.
Najpierw zobacz z jakiego edytora styl korzysta przez ACP -->Style i Szablony --> Style ---> wybierz styl i kliknij edytuj i na dole będzie pisało edytor i tam pisze z którego korzysta styl (można zmienić jak coś)
jeśli już ustaliłeś z którego to wchodzisz w jscripts --> editor_themes --> i wybierz swój edytor i jego stylessheet.css potem szukasz
Kod:
.messageEditor .editor_dropdown_menu {
i na samym dole lub gdzieś w miejscu żeby dotyczyło tej classy dajesz
Kod:
color: red;
ale musi to być prze zamknięciem
Kod:
}
dla tej classy
Wielkie dzięki pomogło. Reput dla Ciebie.