Webboard

Pełna wersja: Mój Boże, jestem stary, czyli jak liczba postów wpływa na jakość pisania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie zauważyłem u siebie "na liczniku" 6000 postów. Ładna liczba - można pomyśleć - ale pytanie brzmi - czy jeśli posty nie byłyby naliczane, czy tak samo staralibyśmy się prowadzić wartościowe dyskusje po prostu 4FUN? :)

Na razie pozostaję bez odpowiedzi i chętnie poczytałbym Wasze opinie na ten temat, najlepiej doświadczalne :D
Jak spamiłeś to co się dziwisz, że masz tyle postów? :D (żart) Co do pytania, bo tu już Pan moderator się czepia, twierdzę iż znalazły by się takie osoby, które robiły by to For Fun, lecz było by ich mało.
Nie ma co - ładna liczba postów, a i ponad 13% postów forum. Ładnie spamowałeś przez te 3 lata, ale chyba było warto... :)
Założę się, że jeśli posty nie byłyby naliczane to mało kto by się udzielał. Wystarczy popatrzeć na działy, w których posty nie są naliczane i porównać je z działami, w których wypowiedzi się liczą.
A co do samej liczby to jak na forum MyBB PL jest dużo, ale ogólnie to nie jest jakaś tam kosmiczna liczba, zdarzało się, że u niektórych licznik postów przekraczał 50000 wypowiedzi.
DarK, zwłaszcza u mnie się sprawdza to zdanie z udzielaniem się w działach z i bez naliczania postów :P

A co do pytania: u mnie nie było by różnicy czy było by naliczanie postów czy też nie. Jeżeli umiem pomóc to pomagam :) A jak okaże się, że to naprawdę pomogło to mam małą satysfakcję :)
Nigdy nie patrzę na ilość moich postów. Widać to zresztą na forach, tam gdzie nie ma licznika dyskusje zazwyczaj są na wyższym poziomie.