Webboard

Pełna wersja: MyBB Comm. na MyBB 1.6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy wydania finalnej wersji 1.6.x, a ja tymczasem "przeleciałem" sobie Comm., by sprawdzić co się tam zmieniło po aktualizacji skryptu do MyBB 1.6 :)

1. reputacje

W MyBB można lepiej nimi manipulować, dlatego na Comm. zdecydowali się je przywrócić:

[attachment=2388]

2. multipage wątków podczas przeglądania postów

Nie wiem do końca, czemu ma to służyć, ale pojawia się możliwość zmiany przeglądanego listingu wątków już bezpośrednio z tematu ;)

[attachment=2389]

3. prefiksy znalazły zastosowanie :)

Wydaje mi się, że całkiem sensowne użycie prefiksów.

[attachment=2391]

Czy zauważyliście jeszcze jakieś ciekawostki? Podzielcie się :)
Przede wszystkim co się od razu rzuciło - panel użytkownika ;)

Odświeżona "Strona główna" panelu:
[attachment=2392]

Ostatnie wątki napisane przez nas:
[attachment=2393]

Notes w bardziej widocznym miejscu (strona główna panelu) - może zacznie być bardziej praktyczny? ;)
[attachment=2394]

I na deser - podgląd profilu użytkownika (pod sygnaturą) -> linki do szybkiego dodawania do listy przyjaciół/ignorowanych [w MyBB do tej pory mało kto z tego korzystał, zobaczymy co ta zmiana nam przyniesie :)]
[attachment=2395]
Reputacja moim zdaniem jest brzydka teraz, zwłaszcza to duże okienko...
Zastanawiam się po co ten multipage... Ja bym raczej był za zrobieniem "skocz do xx strony" zamiast tego ale ok...
[attachment=2398]
(03.08.2010, 08:17)wujas napisał(a): [ -> ]/.../
Zastanawiam się po co ten multipage... Ja bym raczej był za zrobieniem "skocz do xx strony" zamiast tego ale ok...
Dokładnie. To by było o wiele bardziej przydatne. Z reguły odwiedza się ostatnie wątki z pierwszej strony... Nie ma za bardzo sensu skakać z wątku na inne strony w dziale ;)
Jak dla mnie ten multipage miałby sens, gdyby w długich wątkach można było łatwo skakać do ich dalszych części, choć to i tak naciągane rozwiązanie, ponieważ przecież multipage jest nad i pod listą postów...